Nie słyszałeś nigdy o KOKOSie? Wcale nas to nie dziwi! Przejdź dalej i dowiedz się więcej!

NZS

Oprócz uprawiania KOKOSów robimy też wiele innych ciekawych rzeczy - przekonaj się!

czytaj dalej

Członkowie Koła Naukowego Pojazdów i Robotów Mobilnych

... działającego przy Politechnice Wrocławskiej, zwycięzcy kategorii „Zielona konstrukcja”, prezentując kolejną wersję zwycięskiego LEMa zajęli III miejsce w klasyfikacji generalnej na prestiżowym konkursie Smart Moto Challenge w Barcelonie, wygrywając przy tym w kilku kategoriach indywidualnych.

Drużyna AGH Space Systems

... której członkowie wygrali w kategorii „Koło Naukowe”, zwyciężyła w międzynarodowych zawodach technologii kosmicznych CanSat Competition w Teksasie, organizowanych przez NASA. Mimo bycia debiutantami, pokonali blisko 60 zespołów z całego świata!

Petros Psyllos

... laureat nagrody za „Pomocną Konstrukcję” stworzył m.in.rękawicę, która umożliwiła komunikację osób niemówiących ze światem zewnętrznym, zdobyła m.in. złoty medal na 62 Światowej Wystawie Wynalazczości, Badań Naukowych i Nowych Technologii BRUSSELS INNOVA 2013 w Brukseli, zajęła II miejsce w głosowaniu konsumentów konkursu Podlaska Marka Roku, jak również była nominowana do nagrody Złotych Kluczy Kuriera Porannego. Obecnie prowadzi własny kanał YouTube o nazwie Arkana Elektroniki